Kumaş Stor

Stor perde uygulandığı her mekana uyum sağlayan sade ve modern görünüşlü bir perde çeşididir.Stor perde benzersiz desenleri ve renk koleksiyonu ile yarı şeffaf kumaşlardan ışık geçirmeyen kumaşlara kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ev ve ofis dekorasyonunda kullanabileceğiniz ideal bir sistemdir.Günümüzde perde sistemleri içinde en çok tercih edilen ürünlerdendir.


Stor etek kesimi 1
Stor perde bir alüminyum boru üzerine kumaşın yaylı veya zincirli bir mekanizmayla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir. Perdeye motor veya uzaktan kumanda sistemi ilave edilebilir.Kumaşın gergin durmasını sağlamak amacıyla etek kısmında bir lama çubuğu yer alır. Kumaş top eni 200 cm olduğundan perde bu genişlikten fazla üretilemez.
Stor etek kesimi 2  
etek modeli 1
   
etek modeli 2
 

Stor perdelerde kullanılan kumaş ve bileşenlerin yapısına göre kullanım ömrü değişkenlik gösterebilmektedir. Stor perde mekanizması tavana,duvara veya doğrama üzerine montaj yapılabilir. Hareketli veya eğimli camlarda kenar klavuz sistemle montajı yapılabilir.

 


Stor perdeler bilinçli bir kullanımla uzun yıllar size hizmet eder. Dilediğinizde stor mekanizmanızı tekrar kullanarak kumaş yenilemesi yapabilirsiniz. Stor perdelerin temizliği için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır. Stor perdeler aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz.
Açılı Tavanda Stor Perde
Polyester grup kumaşları düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz. Screen grup kumaşlar cam elyafı pvc malzeme olduğundan yıkanabilir.

Stor grupları:

Kumaş Stor Perde - Silinebilir.
Ahşap Stor Perde  - Silinebilir.
Bambu Stor Perde - Yıkanabilir.
Screen Stor Perde - Yıkanabilir.         Stor Perde Kesiti
Kullanım alanları: İşyeri ve evimizde düz kumaş serilerini kullanarak hem ekonomik çözüm elde ederiz hem de mekanımızı güneşten korumuş oluruz. Brifing salonları, slayt gösterimi yapılabilecek yerlerde,yatak odalarında kısacası ışıksız ortam istendiğinde karartma seri kumaş kullanarak amacınıza erişirsiziniz. Yazlık,cafe,restoran gibi alanlarınızda keten serilerini kullanarak ihtiyacınıza cevap verebilirsiniz. İşyeri ve ofislerimizde güneşi filtre eden (screen) kumaşlar kullanarak iyi bir çalışma ortamı sağlamış oluruz. Bu sayede kapatıldığı halde bile gün ışığını alırken güneşten rahatsız olmayız. Sert güneş ışığı ve zararlı ultraviyole ışınlardan korunuruz.

 

Stor çeşitleri: Sun screen kumaş stor,polyester kumaş stor,pamuklu kumaş stor,keten kumaş stor,şantug kumaş stor,işlemeli stor perde,etek oymalı stor perde,etek kesimli stor perde,saçaklı stor perde, yaylı stor perde,zincirli stor perde,bayrak stor perde,ev sineması stor perde,dijital baskı stor perde,kasalı stor perde,zebra stor perde,    
Ahş
ap Stor

Ahşap stor ile ilgili içeriği ahşap perdeler kısmında bulabilirsiniz.


.