Dekoratif Perde Sistemleri Perde Sistemleri
Ana Sayfa Referanslarımız Perde Hizmetleri İletişim Bilgileri

Banyo perdesi,Banyo perdeleri, Salon Perdesi, Çalışma Odası perdesi,Yemek odaları ve perdeleri,Çatı perdesi,Çatı perdeleri,Mutfak perdesi,mutfak perdeleri,oturma odası perdeleri,Kış bahçesi perdesi,Yatak odası perdeleri,Ebeveyn yatak odası perdeleri,Açılı tavan perdesi,Dinlenme odası perdesi,Misafir odası perdeleri, Rustik perde modelleri,Çocuk odası dekorayonu, bebek perdesi,genç odası perdesi,bebek odası perde, ev perdeleri,perde resimleri,yatak örtüsü modelleri,klasik ve modern yatak örtüleri


SADE MODELLER

 
Mekanda kullanılan tülden çubuklu katlamalı perde niş içine uygulanmıştır.
 
Bir ahşap perde uygulaması.
 
Ferforje rustik perde uygulaması.Serbest pileden yapılmış arka planda tül, önde yere oturtulmuş pano perdeler, isteğe göre kapatabilecek şekilde hazırlanmıştır.
 
Modern bir mekan için hazırlanmış serbest pili dikimli kenarlara toplanmış fon perdeler.
 
                 

 
Mekanda, metal perde borusu üzerine tül ve Amerikan pili pano perde uygulanmıştır.
 
Modelde Amerikan pili pano perdeler metal perde kollarıyla kenarlara toplanmış.Perdenin arkasında ise kumaş katlamalı perde kullanılmıştır.
 
Keten çubuklu katlamalı perde uygulaması.Perdenin orta kısmına güderiden bordür dikilmiş.
 
Ebeveyn yatak odasında karartma kumaştan dikilmiş doğal görünümlü pano perdeler.
 
                 

 
Bir çalışma odasında kumaş stor perde uygulaması.Stor perdenin ön kısmında mekana uyum sağlayacak rulo ahşap stor perde düşünülmüş.
 
Modern bir mekanda krom perde borusu üzerine, halkalı dikilmiş serbest pilili tül ve pano perde uygulaması.
 
Mekanda, metal perde borusu üzerine kenarlara dekoratif amaçlı kullanılmış fon perde mevcut.Perde braçolla kenarlara tutturulmuş, eteklere uyumlu bordür dikilmiş.
 
Oturma odasında kullanılan çubuklu katlamalı perde ve ön kısımda perde borusuna uygulanmış doğal görünümlü tül perde.
 
                 

KLASİK MODELLER

 
Ahşap rustik perde uygulaması. Modelde uçlarına saçak dikilmiş kulaklı drapeler ve iki kenarda pano perde görünmektedir.
 
Bir çalışma mekanında çubuklu katlamalı perde ve onun ön kısmında  taşıyıcı perde boruları üzerinde kenarlara bırakılmış pano perdeler.
 
Klasik mekan için tasarlanmış, Amerikan pilili ve kenarlarına bordür dikilmiş pano perde modeli. Uç kısımlarına saçak dikili drapelerle birlikte  ahşap rustik üzerine uygulanmış.
 
Oturma grubuyla uyum içersinde kullanılan, çubuklu katlamalı perde ve kenarlarda ahşap rustik üzerine çalışılmış  pano perdeler.
 
                 

 
Mekanda kullanılan pano perdeler tek başına kullanılmış, yere bir miktar oturtularak zenginlik verilmiştir.
 
Klasik perde modelinde bol pilili pano perde ile beraberinde saçaklı drape, kulak, kravat kullanılarak mekana uyum sağlanmış.
 
Modelde, uçlarına saçak dikili farbelalı perdelik içersine kenarlara kordonla toplanmış pano perdeler uygulanmış.
 
Bir salon mekanında kullanılan bu klasik modelde, saçaklı drape ile kulak kullanılmış, ve uygulama kenarlara toplanmış  pano perdelerle sonuçlandırılmış.
 
                 

COUNTRY MODELLER

 
Country bir yatak odasında kullanılan farbelalı pano perde uygulaması.
 
Modelde kuşakla kenarlara toplanmış pano perde ve altında kapatılmak için düşünülen kumaş perdeler mevcuttur.
 
Kullanılan kumaşın ön planda olduğu modelde, perde taşıyıcı borular üzerine uygulanmış örtücü pano perdeler.
 
Bir yatak odasında farbelalı keten kumaştan dikilmiş rustik uygulaması.
 
                 

 
Ahşap perdelik içerisine uygulanmış kenar fonlarları.Duvar ve ahşap perdelik aynı kumaşla kaplanarak genel mekana uyum sağlanmış.
 
Salonda kullanılan pirinç perde borusu üzerine kadifeden dikilmiş kenar fonları.Klasik modelde pano perdenin kenar ve alt uçlarına dikilen saçaklar ve yere bir miktar oturtulması ile mekana zenginlik katılmış.
 
Oturma odası için kullanılan ahşap rustik perde üzerine serbest pili dikilmiş tül.
 
Ekoseli kumaştan Amerikan pili olarak dikilmiş fon perdeler kuşaklarla kenarlara toparlanmış.Alt kısımda kullanılan tül perdede fon kumaşlarla birlikte toplanmış.
 
                 

ROMANTİK MODELLER

 
Mekandaki kumaş kenarlarına farklı kumaştan biye dikilmiş.Metal perde kollarıyla  kenarlara toplanmış rustik perde uygulaması.
 
Ahşap perde borusu üzerine atma yapılmış drapeli perde modeli.
 
Ahşap rustik üzerine boğma pili tül perde uygulaması .Modelde ön ve arkada tül perde kullanılmış tül boyları bir miktar yere oturtulmuş.Kenarlar kordonla toparlanmış.
 
Oturma odası için kullanılmış, kenar ve etekleri bordür dikili tül perde.
 
                 

DRAMATİK MODELLER

 
Klasik bir mekana tasarlanmış  bol dökümlü fon perdeler.Mekanda varak ahşap rustik üzerine boğma pili olarak hazırlanmış kumaş perde kenarlara toplanmış.
 
Bu mekanda kumaş kaplı kutu perdelik içine uygulanmış drapeli serbest panolar kullanılmış.
 
Modelde tafta kumaştan kaplı perde kutusu içersine uygulanmış tül ve kumaştan perde kapatır şekilde hazırlanmış.
 
Kadife kumaştan dikilmiş kenar panolar çift en kumaştan hazırlanmış ve uygulama, duvar borusu kullanılarak gerçekleştirilmiştir.Uygulamaya farbela süslemesi ve uç kısma eklenen saçaklar ile zenginlik verilmiştir.
 
                 

KOMBİNE (UYDURULMUŞ) MODELLER

 
Evin genel dekorasyonuyla uyum içerisinde düşünülmüş sade kullanlı rahat tül perdeler.
 
Mekanda kullanılan mobilya ve aksesuarlara uydurulmuş bir tasarım. Pano kumaşlar kenarlara kordonla toplanarak yere bir miktar döküm verilmiştir.
 
Kombine modelde koltuk döşemeleriyle uyumlu bir perde düşünülmüş.Perdeler kapatacak şekilde dikilerek işlevselliği arttırılmıştır.
 
Salonda kullanılan kalın bol kumaştan dikilmiş pano perdeler,genel olarak ortama ve aksesuarlarla uyum içerisinde düşünülmüştür.Camın her iki yanına serbest olarak toplanmış perdelerin rayları,kumaş kaplı perdeliklerle gizlenmiştir.
 
                 

 
Pirinç perde borularına uygulanmış önlü arkalı pano perdeler braçollarla kenarlara toplanmıştır.Panoların kenarlarına dikilen saçaklarla mekana uyumu bütünleştirilmiştir.Perde boyları yere bir miktar oturur şekilde hazırlanmıştır.
 
Ahşap rustik borular ve halkalar kullanılmış modelde,pano perdeler amerikan pili olarak dikilmiştir.Kenarlara şönil püsküllü braçollarla toplanmış.Alt kısımdaki işlevsel perdelerin kumaşı pano perde kenarlarına dikilen bordürle tamamlanmıştır.
 
Yemek odasında kullanılan perdeler tafta kumaştan metal perde borusuna uygulanmıştır. Kalp şeklindeki ambranslarla kenarlara tutturulmuştur.Mekanla genel olarak renk bütünlüğü düşünülmüştür.
 
Yatak odası için düşünülen modelde yatak örtüsü duvar kağıtları ve perdeler birbirini takip eden bir kombinasyon içersinde hazırlanmıştır.Kenarlara kordonla bağlanmış kumaş panolarda,kumaş enlerinin fazla oluşu zenginlik kazandırmıştır.
 
                 

 
Tül katlamalı perde üzerinde pamuklu kumaştan yapılmış pano perdeler kullanılmıştır.Kenarlara toplanmış perdeler perde borusuna uygulanmış ve gerektiğinde kapatacak şekilde hazırlanmıştır.
 
Yatak odasını için düşünülen modelde, katlamalı perde ipek kumaştan elyaflı olarak dikilmiştir.Arkadan çubuklu katlamalı perdenin ön kısmına perde borusu üzerine dolama drape ile süslemesi yapılmıştır.
 
Duvara monte edilen ambraslara tutturulmuş bir çeşit doğal katlamalı perde modeli.
 
Salon için kullanılan perdelerde şönil kumaş kullanılmış.Kayın rengi ahşap rustikle uygulanan perdeler kuşaksız ve bir miktar yere döküm verilmiştir.Panolara saçak ve bordür ilave edilerek zenginlik katılmıştır.
 
                 

  Anasayfa