Dikey Perdeler

Dikey perdeler daha çok ofis ve işyerlerinde tercih edilir. Kumaş dikey perdeler evlerde de tercih edilmektedir.Dikey perdelerin PVC veya kumaş bant seçenekleri vardır. Dikey perdelerin en büyük özelliği bantları hareket ettirerek ışığı yönlendirme imkânına sahip olmanızdır.Perde, dikey toplama yaptığı için geniş ve yüksek cepheli camlarda kullanabileceğimiz en uygun perde çeşitlerindendir.

Dikey Perde 1

Dikey perdede renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir. Eğimli alanlarda kullanılma özelliği vardır. Dikey perdeler eğimli olursa mekanizma üst tarafta olur ve bantlar yukarıda toplanır. İsteğe göre sağa-sola veya ortadan açılır mekanizma yapılabilir.

Dikey Perde 2
         

Teknik Özellikler Dikey PVC slaytların eni 9cm, kumaşların eni ise 9cm ve 13cm'dir. Sistem ip ve zincir kontrollüdür. Çekme ipi, bantların sağa ve sola hareket etmesini sağlar; zincir ise, bantları kendi ekseni etrafında 180 derece çevirmesini sağlar. Perdenin sağlıklı çalışabilmesi için en 400cm'i geçtiği zaman çift taraflı toplama önerilir, aksi takdirde sisteme aşırı yük bindiğinden dolayı sağlıklı çalışmaz. Çevirme zinciri standart olarak beyaz plastiktir. İsteğe bağlı olarak daha dekoratif olan metal zincir de kullanılabilir.Dikey perde grupları:


PVC dikey perde
Kumaş dikey perde
Perfore dikey perde
Screen dikey perde

Dikey perde çeşitleri:

PVC dikey perde,Kumaş dikey perde,perfore dikey perde,ahşap desenli dikey perde,screen dikey perde

  Dikey Perde KesitiPVC Dikey Perde renk ve desen seçenekleri:

       
                 
       


.